Servis Ağımız

Çağdaş Halı Yıkama Kusursuz Temizlik Servis Ağımız

MENEMEN,   ÇİĞLİ,   KARŞIYAKA,   

ÇAĞDAŞ HALI YIKAMA FABRİKASI

Fabrikamız 1999’dan günümüze KUSURSUZ TEMİZLİK sloganı ile hizmet sunmaktadır.

İlkemiz sizlere sunduğumuz hizmeti kaliteli, sağlıklı ve sürekli olarak sunabilmektir.

Müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında ilk sıradadır.

Halılarınızı evinizden servis araçlarımız ile alıp adresinize teslim ediyoruz.

Çağdaş Halı Yıkama Kusursuz Temizlik Servis Ağımız mevcut olup, hizmet verdiğimiz ilçeler Menemen, Çiğli, Karşıyaka, dir.

Halılarınız fabrikamızda tam otomatik halı yıkama makinemiz ile temizlenip, güneş ışığına maruz kalmadan kurutuluyor ve ambalajlı olarak sizlere teslim ediliyor.

Sitemizde yayınladığımız fotoğraflar fabrikamız makine parkurunda bulunan ve kullanılan makinelerin kendi fotoğraflarıdır.

Halı, battaniye, yorgan, stor perde temizliği ve overlok  için yapılmakta olan tüm işlemleri  yerinde görmek isteyen müşterilerimizi fabrikamıza bekleriz.

Halı yıkamak çok önemlidir

Çünkü bütün gün üzerine basmaktayız ve halılar kirlenmektedir. Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi olan halılar zaman içerisinde çok fazla kirleniyor ve bir çoklarımız günlük temizlik yapmasına rağmen bu kirlere kolay kolay ulaşamıyoruz, çünkü halılar çok farklı ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek saklayan ürünlerdir. Bu yüzden halıların temizlik işlemleri de bir hayli zordur. Biz Çağdaş halı yıkama bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizliyor. Halı yıkama sektörünün en özel adreslerinden bir tanesi olan firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline göre yıkama işlemleri farklılık gösteriyor ve en hassas ürünler için bile bir programımız olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. İzmir’de halı yıkama fiyatlarımız ile de müşterilerimizi her zaman memnun etmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizden alınan halılar merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra otomatik yıkama makinemiz ile yıkama işlemine alınır. Halı yıkama makinemizde yıkanmış olan halılarınız sıkma makinemiz ile sıkılır.
Halı sıkma makinemiz %97 oranında halınız’dan suyu arındırır.
Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.
Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.
Halınız kuruduktan sonra kalite konturolünden geçirilir ve ambalajlanır.