Halı Yıkama Tesisimiz’den Görüntüler 

            Halı Yıkama Tesisimiz’den Görüntüler
 

Halı yıkama tesisimiz

Menemen, Çiğli, Karşıyaka İlçelerine halı yıkama servisi vardır.

reklam tabelasıhalı yıkama fabrikasıhalı yıkama tesisi

 

halı yıkama tesis kapısı
halı yıkamahalı yıkama

 

halı yıkama makinesihalı yıkama

 

halı yıkama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERVİS ARACLARIMIZ

halı yıkama servis araclarıhalı yıkama servisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizde yayınladığımız fotoğraflar Halı yıkama tesisimiz ve makine parkurunda bulunan hali hazırda  kullanılan makinelerin kendi fotoğraflarıdır.

 

Çağdaş Halı Yıkama Fabrikası farkı ile tertemiz, hijyenik olarak yıkanır.

Sosyal medya hesabımızdan bizi takip edebilir ve yayınladığımız fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz Facebook bağlantımız için tıklayınız 

           

Halı yıkamak çok önemlidir

Çünkü bütün gün üzerine basmaktayız ve halılar kirlenmektedir. Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi olan halılar zaman içerisinde çok fazla kirleniyor ve bir çoklarımız günlük temizlik yapmasına rağmen bu kirlere kolay kolay ulaşamıyoruz, çünkü halılar çok farklı ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek saklayan ürünlerdir. Bu yüzden halıların temizlik işlemleri de bir hayli zordur. Biz Çağdaş halı yıkama bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizliyor. Halı yıkama sektörünün en özel adreslerinden bir tanesi olan firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline göre yıkama işlemleri farklılık gösteriyor ve en hassas ürünler için bile bir programımız olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. İzmir’de halı yıkama fiyatlarımız ile de müşterilerimizi her zaman memnun etmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizden alınan halılar merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra otomatik yıkama makinemiz ile yıkama işlemine alınır. Halı yıkama makinemizde yıkanmış olan halılarınız sıkma makinemiz ile sıkılır.
Halı sıkma makinemiz %97 oranında halınız’dan suyu arındırır.
Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.
Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.
Halınız kuruduktan sonra kalite konturolünden geçirilir ve ambalajlanır.