Halı Yıkama Fiyatları

HALI YIKAMA FİYATLARI

İzmir halı yıkama fiyatları . Çağdaş halı yıkamada ücretlendirme metrekare üzerinden hesaplanır. Halıyı yıkamak veya halıdan leke çıkarmak ne kadar zorsa halı yıkama fiyatları da o ölçüde fazla olmaktadır. Çağdaş halı yıkama fiyatları İzmir’in Karşıyaka, Çiğli ve Menemen ilçelerin’de aynıdır.

Halı yıkama fiyatlarımız.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.Teslimatta nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

MAKİNE HALI 50,00 ₺
OVERLOK 55,00 ₺
AKRİLİK HALI 70,00 ₺
SHAAGYY HALI 55,00 ₺
STOR PERDE 65,00 ₺
YASTIK – MİNDER 75,00 ₺
YÜN SHAAGY 75,00 ₺
YÜN KİLİM 70,00 ₺
ISPARTA YÜN HALI 70,00 ₺
PATCHWORK HALI 70,00 ₺
HASIR 70,00 ₺
YAĞCIBEDİR YÜN HALI 95,00 ₺
BÜNYAN HALI 95,00 ₺
MİLAS HALI 95,00 ₺
HEREKE-LADİK HALI 110,00 ₺
BAMBU 110,00 ₺
NEPAL HALI 130,00 ₺
İPEK HALI 150,00 ₺
ÇİN HALI 150,00 ₺
STEP HALI 110,00 ₺
BATTANİYE 250,00 ₺
ELYAP YORGAN 300,00 ₺
PAMUK-YÜN YORGAN 350,00 ₺
MİNİMUM SERVİS ÜCRETİ 300,00 ₺

 • 30 iş günü içerisinde teslim alınmayan halılarınız’dan Çağdaş halı yıkama sorumlu değildir Firmamız tüm lekeleri çıkartma garantisi vermemektedir. izmir halı yıkama fiyatları.
  Halı yıkamak çok önemlidir

  Çünkü bütün gün üzerine basmaktayız ve halılar kirlenmektedir. Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi olan halılar zaman içerisinde çok fazla kirleniyor ve bir çoklarımız günlük temizlik yapmasına rağmen bu kirlere kolay kolay ulaşamıyoruz, çünkü halılar çok farklı ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek saklayan ürünlerdir. Bu yüzden halıların temizlik işlemleri de bir hayli zordur. Biz Çağdaş halı yıkama bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizliyor. Halı yıkama sektörünün en özel adreslerinden bir tanesi olan firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline göre yıkama işlemleri farklılık gösteriyor ve en hassas ürünler için bile bir programımız olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. İzmir’de halı yıkama fiyatlarımız ile de müşterilerimizi her zaman memnun etmiş bulunmaktayız.

  Müşterilerimizden alınan halılar merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.
  Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra otomatik yıkama makinemiz ile yıkama işlemine alınır. Halı yıkama makinemizde yıkanmış olan halılarınız sıkma makinemiz ile sıkılır.
  Halı sıkma makinemiz %97 oranında halınız’dan suyu arındırır.
  Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.
  Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.
  Halınız kuruduktan sonra kalite konturolünden geçirilir ve ambalajlanır.

 • Çağdaş Halı Yıkama Fabrikası farkı ile tertemiz, hijyenik olarak yıkanır.

 • Sosyal medya hesabımızdan bizi takip edebilir ve yayınladığımız fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz